logo-liggend-dia-2

MUSICUS

Ben jij professioneel World Jazz musicus en wil je een eerlijke betaling (volgens fair pay maatstaven) ontvangen voor jouw prestaties, dan kun je wellicht gebruik maken van deze regeling waarmee je een deel van je gage kan laten dekken door het Nationaal Podiumplan. (Klik hier om te kijken of je in aanmerking komt.)

PODIUM

Ben je als kleinschalig podium betrokken
 
bij concertseries in het genre World Jazz,
dan
kun je wellicht een deel van de
gages voor de optredende musici
laten dekken door het
Nationaal Podiumplan.
(Klik hier om te kijken of je
in aanmerking komt.)

Voordeel musicus

  • Meer podia: meer optredens
  • Minimum gage gegarandeerd
  • Stimuleert onafhankelijkheid
  • Administratieve ondersteuning
  • Zelf regelen via dashboard

Voordeel podium

  • Toegang tot aanbod artiesten
  • Ondersteuning gage uitbetaling
  • Versterkt positie jazz en world
  • Zakelijke ondersteuning
  • Mogelijkheid tot ontwikkeling

Aangesloten formaties

  • Alexander ‘The Hurricane’ Beets Quintet
  • Judith Nijland Quartet
  • Trio Peter Beets
  • Peter Beets Quintet
  • Sven Rozier group
  • Ben van den Dungen 4 tet
  • Nueva Manteca
  • The Society
  • Ben van den Dungen 4 tet ft Deborah Carter
  • RED
  • Jonny Boston Quartet
  • Jonny & the Jazzuits
  • Saskia Laroo Band
  • Duo Laroo/Byrd
  • Jazzkia
  • Byrdspeak Ensemble
  • Miguel Sucasas Trio
  • The New Conrad Miller Trio
  • Tim Kliphuis Trio
  • Paulus Schäfer/Joost Zoeteman kwartet
  • Haytham Safia Qu4rtet
  • Brewed
  • Tico y Aguabajo
  • U’Duet
  • The New Conrad Miller Trio
  • Ben van den Dungen 4 tet
  • Ben van den Dungen 4 tet ft Deborah Carter
  • ALEXANDER
  • Tyranni Flock
  • Trio Tango Extremo
  • Musica Extrema
  • Interplay
  • Dareyn
  • WonderYears
  • Thomas Toussaint Band
  • Bernard van Rossum Quartet
  • CaboCubaJazz
  • Zandscape
  • Zandzemble
  • Lou Guldemond & Band
  • Barbaros Bozkir
  • Máté Lachegyi Quartet/Quintet
  • OVERZEE
  • Mermaid Radio
  • Nuno Torres Marques Quintet
  • DANDANA
  • Saskia Laroo Kwintet (Jazzkia+)
  • Montis, Goudsmit & Directie
  • Happy Village
  • DelMontis
  • Spark
  • Deborah Carter & Zandscape
  • Mete Erker & Jeroen van Vliet
  • Dixieland Crackerjacks
  • Jaap Blonk’s Retirement Overdue
  • Terrie Ex & Jaap Blonk
  • Esther Van Hees/Jeroen van Vliet/Miguel Boelens
  • Jaap Blonk’s Retirement Overdue & Michael Moore
  • Grupo del Sur
  • Duo Laroo/Byrd+
  • Contact
  • Makas
  • Esther van Hees
  • Charivari trio
  • Curb
  • Hans Dulfer
  • Sven Rozier trio
  • Amsterdam Jazz Ambassadors
  • Duo la Luna (Bandoneon & Gitaar)
  • Iris & Friends
  • SANNAVAN
  • Something about Sanna
  • Half Easy Trio
  • JZ Trio (tree of three)
  • Mark Lotz
  • Susanne Alt & Band
  • Venus Tunes Live
  • Jewish Jazz Band
  • Verhoeff, Verploegen en Calister
  • Copperline
  • Teus Nobel | Liberty Group
  • Teus Nobel | Brazilian Masters
  • Wojtek justyna TreeOh!
  • Frederike MUSIC
  • Wild Man COnspiracy
  • Henk Kraaijeveld Band
  • TILTAN
  • Golek – Hildenbrand – Luther
  • Marcia Bamberg Swing Quartet
  • Loet van der Lee Quintet
  • Thijs Nissen Trio
  • The King Swings
  • Kay Slice + Full band
  • Timbazo (small line up)
  • Simone Honijk Kwartet
  • Shishani & Miss Catharsis
  • Robert Koemans Trio
  • Jaap Blonk Solo
  • SPUNK!
  • Life of Matheo
  • Livingroom Legends
  • LOTUS V
  • Undercurrent Trio
  • Pelican Three
  • Eyeman All Stars
  • Spaargaren, De Wit, Luther
  • Benjamin Herman
  • Rob Agerbeek & Bas Toscani Quintet
  • Anne Chris 4tet
  • Power to the Pipo
  • Engels-Teepe-Herman
  • Gaby’s Mood
  • Three4
  • Simone Pormes en band
  • Floatmonki
  • Yabani
  • Kijk,Geluid!
  • Rotterdam Jazzlab / Cruise Control Jazz
  • Matthias Van den Brande Trio
  • Eeco Swing & Boogie Express
  • Wouter en de Draak
  • BmB
  • androneda
  • Wouter Kuyper (solo)
  • Denise Jannah Quartet
  • Denise Jannah Quintet
  • Denise Jannah & Atzko Kohashi
  • Denise Jannah & Wolf Martini
  • Denise Jannah & Bert van den Brink
  • Rosalie Genay & Barry Green
  • Miguel Rodriguez Trio
  • The Ghost, the King and I
  • Rob’s Roots Quartet
  • Rob’s Roots duo
  • OPGETROMMELD
  • Indra project
  • Juraj Stanik Formation
  • The Art of Two
  • Floris Kappeyne Trio
  • Floris Kappeyne Solo
  • Benjamin Herman
  • Rik van den Bergh Kwartet
  • Rik van den Bergh 4tet
  • Rosan Brings Africa
  • Eric Ineke JazzXpress
  • Liquid Spirits
  • The Legends
  • Het Indra Project
  • Tom Beek Frank Montis Aron Raams Marc Schenk
  • Frits Landesbergen meets Rob van Kreeveld

Aangesloten podia